Odbyły się I Otwarte Zawody Limanowa-Swim
Powiększ

Zawodnicy klubów pływackich z Województwa Małopolskiego rywalizowali na Pływalni Limanowskiej.


 

22 maja 2016 r., na terenie Pływalni Limanowskiej odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Klubu Sportowego „Limanowa - Swim”. Zawody rozegrane zostały zgodnie z przepisami FINA i PZP - przeprowadzono je seriami na czas, a rywalizowali zawodnicy klubów pływackich z Województwa Małopolskiego. Patronat honorowy nad zawodami objął Jan Puchała – Starosta Limanowski oraz Władysław Bieda – Burmistrz Miasta Limanowa. Powiat Limanowski podczas zawodów reprezentował Wicestarosta Limanowski – Mieczysław Uryga.

W I Mistrzostwach Klubu Sportowego „Limanowa – Swim” udział wzięło 338 zawodników z 25 klubów trenujących na co dzień na terenie Małopolski. Podczas rywalizacji prowadzony był pomiar elektroniczny, dzięki czemu zawodnicy mogli zobaczyć jak wyglądają zawody wyższej rangi. 

Pamiątkowe medale, dyplomy i upominki najlepszym wręczali: Mieczysław Uryga Wicestarosta Limanowski, Robert Lora Prezes Zarządu Klubu Sportowego "Limanowa-swim" oraz Dawid Jasica p.o. dyrektora Pływalni Limanowskiej.
 

- Wszystkim zawodnikom bardzo serdecznie gratuluję uczestnictwa,  zdobytych medali oraz pobitych rekordów życiowych. Dziękuję Klubowi Limanowa - Swim za pomysł i organizację. Słowa podziękowania należą się również pracownikom pływalni za przygotowanie obiektu oraz wszystkim sponsorom i osobom prywatnym, którzy przyczynili się do wsparcia tej imprezy – mówił Mieczysław Uryga Wicestarosta Limanowski. - Pływalnia Limanowska to bardzo dobre miejsce na relaks i wypoczynek. To również miejsce, gdzie można przeprowadzić zawody sportowe na wysokim poziomiemyślę, że udało się zapewnić wszystkim uczestnikom zawodów przede wszystkim bezpieczeństwo jak i wysoki poziom obsługi.

 

- I Otwarte Zawody Klubu Sportowego "Limanowa-Swim" za nami. Zawodnicy naszego klubu zajęli ostatecznie trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. W konkurencjach indywidualnych stawali na podium jedenastokrotnie, zdobywając trzykrotnie złoty medal, trzykrotnie srebrny oraz siedmiokrotnie brązowy - dodał Robert Lora Prezes Zarządu Klubu Sportowego "Limanowa-swim". - Na ręce Starosty Limanowskiego - Jana Puchały i Burmistrza Miasta Limanowa - Władysława Biedy, chciałbym przekazać podziękowania za udostępnienie obiektu i współpracę przy organizacji tego wydarzenia. Za wspólną zabawę podczas zawodów dziękuję także wszystkim startującym zawodnikom ich trenerom i rodzicom oraz wszystkim sponsorom za wsparcie. Dziękujemy również wszystkim zawodnikom naszego klubu za pomoc przy organizacji zawodów.

 

Sponsorzy oraz osoby bezpośrednio zaangażowane w organizacje zawodów:

Bank PKOSA, Firmy: Gol-Drop, Protek, ABS –JET, Tymbark S.A., Fakro, MM Delfin, FloRad, Usługi geodezyjne  mgr inż. Piotr Libura, Filipczak Iwona, Pyrć Jacek, Mruk Paulina, Sewielska Maria, Adamczyk Aneta,


Wyniki dostępne na: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/05_22_limanowa/live/index.html

 

 

Otwarte Zawody Limanowa-Swim

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

09/10/2019 Nie jesteś fanem tradycyjnego pływania, ale kochasz środowisko wodne? Marzysz o wysmuklonej sylwetce, czy może szukasz energetycznych i pełnych pasji zajęć, które zagwarantują Ci nie tylko efektywny wysiłek, ale także dostarczą mnóstwo rozrywki? Sprawdź i zapisz się na zajęcia Aquafitnessu. zobacz więcej
07/10/2019 Zapraszamy do zapisów na drugi limanowski turniej squashowy z cyklu turniejów Grand Prix Limanowej w sezonie 2019/2020. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.