Zapraszamy do udziału w IV Maratonie Pływackim
Powiększ

Miłośników pływania zapraszamy do wzięcia udziału w IV Maratonie Pływackim na Pływalnia Limanowskiej.


24 godzinna impreza która odbędzie się pod honorowym patronatem Starosty Limanowskiego Jana Puchały i Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy, rozpocznie się 17 czerwca br. (piątek) o godzinie 7:00. Jak co roku zamierzamy ustanowić nowy rekord dystansu (obecny 125 km), a także ilości osób w nim uczestniczących (158 osób).

Na wszystkich biorących udział w imprezie czeka wiele atrakcji. Będą z nami Ratownicy Sądeckiego WOPR z prezentacjami i sprzętem ratownictwa wodnego. Do Państwa dyspozycji oddajemy także kajaki, które na co dzień spływają małopolskimi rzekami. Będzie wspólne grillowanie a dla wytrwałych Aqua aerobic!!!

Pływalnia czynna całą dobę. Uczestnicy maratonu WSTĘP WOLNY, dla wszystkich osób wstęp wolny na halę basenową w godzinach od 22.00 do 6.00. Dla grup zorganizowanych zapisy w kasie pływalni. W przypadku większej liczby chętnych, na czas maratonu udostępnione będą dodatkowe tory.

Organizatorami imprezy są:
Powiat Limanowski, Miasto Limanowa, Pływalnia Limanowska

Współorganizatorzy:
Kajakidunajcem.pl, Sądecki WOPR, firma Koral, Firma Tymbark, Szkoła Pływania Aligator, Caffe Aqua, Klub Pływacki Limanowa Swim, Siłownia Fabryka Mocy, MOS Limanowa.

 

 

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

09/10/2019 Nie jesteś fanem tradycyjnego pływania, ale kochasz środowisko wodne? Marzysz o wysmuklonej sylwetce, czy może szukasz energetycznych i pełnych pasji zajęć, które zagwarantują Ci nie tylko efektywny wysiłek, ale także dostarczą mnóstwo rozrywki? Sprawdź i zapisz się na zajęcia Aquafitnessu. zobacz więcej
07/10/2019 Zapraszamy do zapisów na drugi limanowski turniej squashowy z cyklu turniejów Grand Prix Limanowej w sezonie 2019/2020. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.