Zapraszamy na Aqua Aerobik na Pływalnię Limanowską
Powiększ

19 kwietnia br. o godzinie 20.15 odbędą się kolejne zajęcia Aqua Aerobiku na Pływalni Limanowskiej. Gimnastyka w wodzie - trwająca 45 min. - prowadzona będzie przez doświadczonego instruktora z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.


Aqua Aerobik nie wymaga umiejętności pływania, ponieważ cały czas ćwiczy się w styczności z dnem basenu. W wodzie ciało waży o wiele mniej, dlatego łatwiej niż na sali wykonuje się ćwiczenia. Ćwicząc Aqua Aerobik można szybko pozbyć się zbędnych kilogramów i ujędrnić ciało oraz zlikwidować bóle kręgosłupa, a przede wszystkim poprawić swoją kondycję fizyczną.

 

Jak wyglądają zajęcia z aqua aerobiku?

 

Standardowe zajęcia Aqua Aerobiku trwają ok. 45 minut. Obejmują rozgrzewkę, trening właściwy (m.in. ćwiczenia wytrzymałościowe i wzmacniające poszczególne mięśnie) oraz część końcową, rozciągającą. W czasie treningu głównego używa się różnych przyborów, np. „makaronów” (piankowe rurki), pasów wypornościowych, piankowych hantli i rękawic. Zajęcia prowadzone są przez instruktora, który pokazuje ćwiczenia na brzegu, a grupa wykonuje je w wodzie. Trening odbywa się w rytm dynamicznej lub odprężającej muzyki.

 

- Wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas na pływalni zapraszamy na Aqua Aerobik - zaprasza Dawid Jasica dyrektor limanowskiej pływalni. - Aby wziąć udział w zajęciach należy zapisać się w kasie pływalni lub telefonicznie. Na każde zajęcia będą obowiązywały oddzielne zapisy według kolejności zgłoszenia. Grupa może liczyć maksymalnie piętnastu ćwiczących. Zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów.

UWAGA! W przypadku większej liczby chętnych, zajęcia organizowane będą cyklicznie. Natomiast przy niskiej frekwencji zgłoszeń, Pływalnia Limanowska zastrzega sobie prawo odwołania zajęć.

 

PRZYPOMNIJMY:

AQUA AEROBIK na Pływalni Limanowskiej - 19 kwietnia (środa) - godz. 20.15.

Obowiązuje promocyjna opłata za wstęp! Bilety sprzedawane będą od godz. 20.00 w cenie:
BILET NORMALNY:  6,50 zł / 1 godz. - dopłata za każdą następną 1 min - 0,20 zł.
BILET ULGOWY:  5,50 zł / 1 godz. - dopłata za każdą rozpoczętą 1 min. - 0,20 zł.

oraz opłata za zajęcia w zależności od ilości osób, ale maksymalnie do 15 zł. Im więcej chętnych tym mniejsza cena.

Zapisy na zajęcia: w kasie pływalni lub pod nr. tel. 18 337 0118 wew. 23.

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

19/04/2019 Godziny otwarcia Pływalni Limanowskiej w okresie Świąt Wielkanocnych. zobacz więcej
19/04/2019 Życzenia Wielkanocne od pracowników Pływalni Limanowskiej. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.