Wakacje na Pływalni Limanowskiej
Powiększ

Pływalnia limanowska zaprasza wszystkich miłośników pływania i zabaw w wodzie do wspólnego spędzania wolnego czasu.


 

Okres wakacji to czas, kiedy szukamy atrakcji dla naszych pociech i nas samych. Dlatego też Pływalnia limanowska zaprasza wszystkich miłośników pływania i zabaw w wodzie do wspólnego spędzania wolnego czasu.

- Szczególnie zapraszam w dniach od 31 lipca do 6 sierpnia do zabawy na Wodnym Torze Przeszkód WIBIT, który zainstalowany został na niecce sportowej pływalni. W tym czasie wyłączone z użycia będą pozostałe trzy tory na basenie sportowym informuje Dawid Jasica dyrektor pływalni. - Tor WIBIT dostępny jest dla każdego, kto przyjdzie na basen. Chciałbym dodać, że obowiązuje regulamin toru.

Pływalnia zaprasza także do korzystania z dodatkowych atrakcji znajdujących się na terenie obiektu. Osoby zainteresowane mogą korzystać m.in. z sauny fińskiej, łaźni parowej, kręgielni 2-torowej, sali squasha i bilarda. Na terenie budynku znajdują się również siłownia – centrum fitness, kawiarnia z przekąskami, sklep z akcesoriami pływackimi, a w najbliższym czasie zostanie otwarta również grota solna.

- Na pływalni każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy wiele alternatyw rodzinnego i aktywnego wypoczynku a zarazem różnych form rekreacji. Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego pobytu - dodaje Dawid Jasica.
 

 

W czym możemy pomóc?
11/12/2017 Sportowa rywalizacja oraz wspólne gry i zabawy, które towarzyszyły w środowe popołudnie 6 grudnia wszystkim klientom pływalni limanowskiej, dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń i atrakcji. zobacz więcej
11/12/2017 Zakończyły się zawody szkół średnich, gimnazjów i podstawowych na Pływalni Limanowskiej. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect.pl
logo logo logo
Budowa Krytej Pływalni w Limanowej” Projekt współfinansowany ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013, Działania 3.1 Rozwój infrastruktury Turystycznej, Schematu C rozwój produktów i oferty turystycznej regionu.