Reklama na Pływalni Limanowskiej
Powiększ

Już dziś zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty wynajmu powierzchni reklamowych na terenie obiektu Pływalni Limanowskiej


Każdego roku odwiedza nas ponad 200 tysięcy osób. Pływalnia to atrakcyjne miejsce do spędzania wolnego czasu, nie tylko dla mieszkańców Limanowszczyzny. Może także skutecznie wpłynąć na utrwalenie wizerunku Państwa Firmy.

Do wykorzystania oferujemy powierzchnie na terenie obiektu pływalni,a także na estetycznym ogrodzeniu i barierach przy obiekcie.

W celu uzyskania bliższych informacji oraz ustalenia wszelkich szczegółów dotyczących umowy prosimy o kontakt pod numerem telefonu (18) 337 01 18 wew. 21 lub 22.


Jeżeli poszukujesz skutecznej formy promocji firmy
docierającej do szerokiego grona odbiorców,
DOŁĄCZ DO NAS!

 

1. OFERTA REKLAMOWA PŁYWALNI LIMANOWSKIEJ

 

W czym możemy pomóc?
08/03/2018 Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom a w szczególności naszym Klientkom, składamy życzenia. zobacz więcej
07/03/2018 W dniu jutrzejszym zapraszamy wszystkich na pływalnię, a szczególnie Panie. Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy wraz z partnerami promocyjne atrakcje. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect.pl
logo logo logo
Budowa Krytej Pływalni w Limanowej” Projekt współfinansowany ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013, Działania 3.1 Rozwój infrastruktury Turystycznej, Schematu C rozwój produktów i oferty turystycznej regionu.