Nastąpi przerwa technologiczna na Pływalni Limanowskiej
Powiększ

W dniach od 4 do 11 września br. niecki basenowe na Pływalni Limanowskiej będą nieczynne. Jak co roku, w tym czasie nastąpi PRZERWA TECHNOLOGICZNA. Wszystkich Klientów, zapraszamy do skorzystania z atrakcji basenowych od 12 września br.


- Od 4 września zaczynamy na basenie obowiązkowe prace konserwacyjno – remontowe. W tym czasie wykonane zostaną prace, których realizacja nie byłaby możliwa podczas codziennej eksploatacji. – informuje Dawid Jasica dyrektor pływalni. - Podczas przerwy technologicznej przeprowadzona zostanie m.in. konserwacja niecek ze stali nierdzewnej, a prace takie można wykonać tylko w momencie, gdy jest spuszczona woda. W głównej mierze prawidłowe funkcjonowanie basenów i obiektu zależy od tego co jest bezpośrednio pod nim. Tam znajdują się centrale wentylacyjne, zbiorniki wyrównawcze, filtry i instalacje dozowania środków chemicznych - wszystko to odpowiada za prawidłową pracę części basenowej. Przerwa technologiczna jest więc okazją do przeglądu i konserwacji wszelkich urządzeń. Dodatkowo w trakcie przestoju odbywa się również czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych oraz prace remontowe.

Pozostałe atrakcje
KRĘGIELNIA, SQUASH, SALA BILARDOWA,
SAUNA FIŃSKA i ŁAŻNIA PAROWA

w dniach od 4 do 11 września są DOSTĘPNE
w godzinach od 14.00 do 22.00.


Ważność wszystkich karnetów elektronicznych zostanie automatycznie przedłużona o czas przerwy technologicznej.

 

W czym możemy pomóc?
08/03/2018 Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom a w szczególności naszym Klientkom, składamy życzenia. zobacz więcej
07/03/2018 W dniu jutrzejszym zapraszamy wszystkich na pływalnię, a szczególnie Panie. Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy wraz z partnerami promocyjne atrakcje. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect.pl
logo logo logo
Budowa Krytej Pływalni w Limanowej” Projekt współfinansowany ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013, Działania 3.1 Rozwój infrastruktury Turystycznej, Schematu C rozwój produktów i oferty turystycznej regionu.