Zapraszamy na Aqua Aerobik na Pływalnię Limanowską
Powiększ

W dniach 26 i 28 września br. o godzinie 19.15 zapraszamy na kolejne zajęcia Aqua Aerobiku na Pływalni Limanowskiej.


Aqua Aerobik nie wymaga umiejętności pływania, ponieważ cały czas ćwiczy się w styczności z dnem basenu. W wodzie ciało waży o wiele mniej, dlatego łatwiej niż na sali wykonuje się ćwiczenia. Ćwicząc Aqua Aerobik można szybko pozbyć się zbędnych kilogramów i ujędrnić ciało oraz zlikwidować bóle kręgosłupa, a przede wszystkim poprawić swoją kondycję fizyczną.


Jak wyglądają zajęcia z aqua aerobiku?

Standardowe zajęcia Aqua Aerobiku trwają ok. 45 minut. Obejmują rozgrzewkę, trening właściwy (m.in. ćwiczenia wytrzymałościowe i wzmacniające poszczególne mięśnie) oraz część końcową, rozciągającą. W czasie treningu głównego używa się różnych przyborów, np. „makaronów” (piankowe rurki), pasów wypornościowych, piankowych hantli i rękawic. Zajęcia prowadzone są przez instruktora, który pokazuje ćwiczenia na brzegu, a grupa wykonuje je w wodzie. Trening odbywa się w rytm dynamicznej lub odprężającej muzyki.

W czym możemy pomóc?
10/11/2017 11 listopada (Narodowe Święto Niepodległości) Pływalnia Limanowska czynna w godzinach 6.00 - 22.00. zobacz więcej
27/10/2017 1 listopada 2017r. (Wszystkich Świętych)- pływalnia będzie NIECZYNNA. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect.pl
logo logo logo
Budowa Krytej Pływalni w Limanowej” Projekt współfinansowany ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013, Działania 3.1 Rozwój infrastruktury Turystycznej, Schematu C rozwój produktów i oferty turystycznej regionu.