Mikołajki na Pływalni Limanowskiej
Powiększ

Sportowa rywalizacja oraz wspólne gry i zabawy, które towarzyszyły w środowe popołudnie 6 grudnia wszystkim klientom pływalni limanowskiej, dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń i atrakcji.


Mikołajkową imprezę na pływalni otwarli Jan Puchała - starosta Limanowski wraz z Mieczysławem Urygą wicestarostą i Wojciechem Włodarczykiem - członkiem Zarządu Powiatu. W trakcie otwarcia na ręce pracowników pływali, włodarze powiatu przekazali sprzęt ratownictwa medycznego zakupiony przez Starostwo Powiatowe w Limanowej w ramach projektu BEZPIECZNY POWIAT LIMANOWSKI 2017.

Później rozpoczęły się zawody pływackie w ośmiu kategoriach wiekowych, prowadzone przez KS Limanowa Swim. Sportowa rywalizacja stała na wysokim poziomie, najlepsi pływacy zostali nagrodzeni medalami, a wszyscy uczestnicy pamiątkowymi dyplomami. Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczyli Dawid Jasica dyrektor limanowskiej pływalni, Robert Lora prezes klubu sportowego "Limanowa-Swim" i Anna Dyląg wiceprezes klubu sportowego "Limanowa-Swim".

Po sportowej rywalizacji rozpoczęły się wspólne zabawy i animacje wodne ze szkołą pływania Aligator w rytmie muzyki Dj Firewall Music. W trakcie imprezy dzieci wraz z pomocnikami św. Mikołaja uczestniczyły w aqua aerobiku, barwnym pociągu, pływaniu w pontonie oraz meczach piłki wodnej. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, a zwycięzcy dodatkowo bon upominkowy na darmowy seans w grocie solnej Habitus, która znajduje się w budynku Pływalni Limanowskiej.

Niesamowite Mikołajkowe Show z dyskoteką w wodzie w blasku kolorowych świateł, balonów i odblaskowych gadżetów, było częścią pozytywnego szaleństwa, aż nadszedł czas na spotkania ze Świętym Mikołajem, który wraz ze swoimi pomocnikami bawiąc się z dziećmi rozdawał prezenty.

- Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz opiekunom za przybycie w tym dniu na pływalnię i super zabawę. Słowa uznania i podziękowania za wsparcie organizacji imprezy dla Powiatu Limanowskiego, Miasta Limanowa, pracowników Pływalni Limanowskiej, szkoły pływania Aligator, klubu sportowego Limanowa Swim, firmy InterSieć, szkoły pływania MM Delfin, firmy Tymbark, Groty Solnej Habitus i Dj Firewall Music - mówi Dawid Jasica.

Galeria zdjęć na www.facebook.com/pg/plywalnialimanowska

 

W czym możemy pomóc?
24/04/2018 Cześć basenowa Pływalni Limanowskiej będzie otwarta w dniu dzisiejszym tj. wtorek 24.04.2018, od godziny 11.00. zobacz więcej
23/04/2018 Zarząd Powiatu Limanowskiego o g ł a s z a III przetarg ustny nieograniczony na wynajem lokalu użytkowego o łącznej powierzchni użytkowej 148,30 m2, znajdującego się na piętrze budynku krytej pływalni w Limanowej. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect.pl
logo logo logo
Budowa Krytej Pływalni w Limanowej” Projekt współfinansowany ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013, Działania 3.1 Rozwój infrastruktury Turystycznej, Schematu C rozwój produktów i oferty turystycznej regionu.