Mikołajki na Pływalni Limanowskiej
Powiększ

Sportowa rywalizacja oraz wspólne gry i zabawy, które towarzyszyły w środowe popołudnie 6 grudnia wszystkim klientom pływalni limanowskiej, dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń i atrakcji.


Mikołajkową imprezę na pływalni otwarli Jan Puchała - starosta Limanowski wraz z Mieczysławem Urygą wicestarostą i Wojciechem Włodarczykiem - członkiem Zarządu Powiatu. W trakcie otwarcia na ręce pracowników pływali, włodarze powiatu przekazali sprzęt ratownictwa medycznego zakupiony przez Starostwo Powiatowe w Limanowej w ramach projektu BEZPIECZNY POWIAT LIMANOWSKI 2017.

Później rozpoczęły się zawody pływackie w ośmiu kategoriach wiekowych, prowadzone przez KS Limanowa Swim. Sportowa rywalizacja stała na wysokim poziomie, najlepsi pływacy zostali nagrodzeni medalami, a wszyscy uczestnicy pamiątkowymi dyplomami. Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczyli Dawid Jasica dyrektor limanowskiej pływalni, Robert Lora prezes klubu sportowego "Limanowa-Swim" i Anna Dyląg wiceprezes klubu sportowego "Limanowa-Swim".

Po sportowej rywalizacji rozpoczęły się wspólne zabawy i animacje wodne ze szkołą pływania Aligator w rytmie muzyki Dj Firewall Music. W trakcie imprezy dzieci wraz z pomocnikami św. Mikołaja uczestniczyły w aqua aerobiku, barwnym pociągu, pływaniu w pontonie oraz meczach piłki wodnej. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, a zwycięzcy dodatkowo bon upominkowy na darmowy seans w grocie solnej Habitus, która znajduje się w budynku Pływalni Limanowskiej.

Niesamowite Mikołajkowe Show z dyskoteką w wodzie w blasku kolorowych świateł, balonów i odblaskowych gadżetów, było częścią pozytywnego szaleństwa, aż nadszedł czas na spotkania ze Świętym Mikołajem, który wraz ze swoimi pomocnikami bawiąc się z dziećmi rozdawał prezenty.

- Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz opiekunom za przybycie w tym dniu na pływalnię i super zabawę. Słowa uznania i podziękowania za wsparcie organizacji imprezy dla Powiatu Limanowskiego, Miasta Limanowa, pracowników Pływalni Limanowskiej, szkoły pływania Aligator, klubu sportowego Limanowa Swim, firmy InterSieć, szkoły pływania MM Delfin, firmy Tymbark, Groty Solnej Habitus i Dj Firewall Music - mówi Dawid Jasica.

Galeria zdjęć na www.facebook.com/pg/plywalnialimanowska

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

11/09/2018 Zgodnie z harmonogramem pływalnia STARTUJE już w środę 12 września od godz. 6.00 zobacz więcej
03/09/2018 Od dnia dzisiejszego tj. 3.09 do 11.09 niecki basenowe na Pływalni Limanowskiej są nieczynne. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.