Aktywne ferie na wodnym torze przeszkód
Powiększ

W trakcie ferii na pływalni limanowskiej wszyscy, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w najszybszym przejściu po torze Aquaglide, wzięli udział w zawodach sportowych.


Do rywalizacji przystąpili zawodnicy w siedmiu kategoriach wiekowych. Każdy z uczestników mógł przebiec po torze dwa razy, a do klasyfikacji końcowej zaliczony został najlepszy czas przejścia.

  

Pierwszych trzech zawodników w każdej z rozegranych konkurencji otrzymało pamiątkowe medale. Wszystkim startującym wręczono okolicznościowe dyplomy i upominki ufundowane przez szkoły Pływania Aligator i MM Delfin. Uczestników zawodów nagradzali: Dawid Jasica dyrektor Pływalni oraz Michał Majka właściciel Szkoły Pływania MM Delfin wraz z instruktorami i Paweł Zagata właściciel Szkoły Pływania Aligator wraz z instruktorami.

- Wszystkim Klientom pływalni dziękuję za wspólnie spędzony czas i uczestnictwo w zawodach – mówił Dawid Jasica dyrektor pływalni. - Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Limanowskiego mogliśmy kolejny raz korzystać z wodnego toru przeszkód Aquaglide. Słowa podziękowania dla pracowników pływalni za pomoc i organizację, a instruktorom Szkół Pływania MMDelfin i Aligator za sprawne przeprowadzenie zawodów i ufundowanie nagród.

Galeria zdjęć na:
www.facebook.com/plywalnialimanowska

 

W czym możemy pomóc?



Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

17/05/2019 Zapraszamy 1 czerwca od godziny 9.00 na Pływalnię Limanowską, gdzie na wszystkie dzieci będzie czekało wiele ciekawych atrakcji i niezapomnianych chwil. zobacz więcej
19/04/2019 Godziny otwarcia Pływalni Limanowskiej w okresie Świąt Wielkanocnych. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.