Odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Starosty Limanowskiego
Powiększ

W dniu 2 grudnia br. na Pływalni Limanowskiej rozegrane zostały zawody pływackie dziewcząt i chłopców dla szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz liceów, a także w otwartej kategorii wiekowej o Puchar Starosty Limanowskiego.


Oficjalnego otwarcia zawodów pływackich o Puchar Starosty Limanowskiego dokonali Jan Puchała Starosta Limanowski, Dawid Jasica dyrektor limanowskiej Pływalni, Paweł Pięta dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Limanowej - Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego PL oraz Feliks Piwowar wicedyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Limanowej - Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

Cieszę się kiedy widzę tak liczne grupy młodych sportowców tutaj, na limanowskiej pływalni. Pływanie to świetna dyscyplina sportu, to także budowanie systemu pracy nad samym sobą. Życzę wam w dniu dzisiejszym bicia własnych rekordów życiowych – mówił Jan Puchała starosta limanowski.

Głównym celem zawodów była popularyzacja pływania jako czynnej formy uprawiania rekreacji sportowej i spędzania czasu wolnego oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród młodych mieszkańców Powiatu Limanowskiego.

Na zakończenie zawodów, uroczystej dekoracji dokonali Dawid Jasica, dyrektor limanowskiej pływalni, Justyna Tokarczyk, Kierownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Limanowej i Robert Lora, sędzia główny zawodów.

Organizatorem zawodów był Zespół Placówek Oświatowych w Limanowej - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

Wyniki zawodów: 

gimnazjum
liceum
IMS
otwarte
sztafety
wyniki


Wszystkim uczestnikom tegorocznych zawodów serdecznie gratulujemy sukcesów i dziękujemy za udział w zawodach.

 

Galeria zdjęć dostępna na: www.powiat.limanowa.pl

 

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

15/02/2021 W związku z wprowadzeniem Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 11.02.2021r. (Dz. U. z 2021r. poz. 267) dotyczącego ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że od 13 lutego 2021r. Pływalnia Limanowska wznawia działalność. zobacz więcej
10/02/2021 Dzisiaj obchodzimy 10 urodziny jednego z głównych obiektów rekreacyjno-sportowych limanowszczyzny. Dokładnie 10 lutego 2011 roku pierwsi klienci skorzystali z atrakcji wodnych Pływalni Limanowskiej. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.