Mikołajki na Pływalni Limanowskiej za nami!
Powiększ

6 grudnia br. po raz kolejny Święty Mikołaj spotkał się z dziećmi na Pływalni Limanowskiej. Obiekt sportowy pękał w szwach! Sportowa rywalizacja oraz wspólne gry i zabawa dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń dzieciom.


 

 

Już od godz. 10.00 odbywały się darmowe lekcje nurkowania. Zajęcia w grupach 6-8 osobowych prowadził Pan Andrzej Majchrzak. Uczestnicy zapoznali się ze sprzętem do nurkowania, uzyskali niezbędną teorie oraz próbowali swoich sił w praktyce podczas podwodnych gier i zabaw. Wszyscy przeszli również symboliczny chrzest na ratownika, po czym zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem. 

 

O godz. 16.00 przy małym basenie odbywały się pokazy ratownictwa medycznego połączone z  ćwiczeniami praktycznymi  - przygotowane przez AMK Limanowa i R2 z Krakowa ramach realizowanego przez Powiat Limanowski projektu pn. Bezpiecziej na drogach w powiecie limanowskim. Dzieci nauczyły się radzenia sobie z sytuacjami zagrażającymi życiu oraz nabyły praktyczne umiejętności pozwalające im na udzielenie pierwszej pomocy.  

O godz. 16.30 rozpoczęły się zawody pływackie w sześciu kategoriach wiekowych prowadzone przez KS Limanowa Swim. Sportowa rywalizacja stała na wysokim poziomie, a każdy zawodnik dał z siebie wszystko, by osiągnąć jak najlepszy wynik. Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczyli: Mieczysław Uryga, Wicestarosta Limanowski; Władysław Bieda, Burmistrz Miasta Limanowa i Dawid Jasica, Dyrektor Limanowskiej Pływalni. Sędzią zawodów był Robert Lora, Prezez Klubu Sportowego "Limanowa-Swim".  

Wyniki zawodów

 

Po pływackiej rywalizacji nadszedł czas spotkania ze Świętym Mikołajem, który w jakże efektowny sposób - motorówką, przybył wraz ze swoją świtą do limanowskiej pływalni. Oczywiście, Mikołaj nie zapomniał o prezentach dla dzieci. O pomoc poprosił uczestniczacych w imprezie storostę Jana Puchałę oraz wicestarostę Mieczysława Urygę.  

Mikołajki na Pływalni zakończyły się miłym akcentem. Wszystkie dzieci uczestniczyły w niezwykłej wodnej dyskotece ze szkołą pływania Aligator, podczas której nie zabrało dobrej zabawy i pozytywnego szaleństwa. Uśmiech do ostatnich minut nie schodził z twarzy małych uczestników.  

 

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz opiekunom za przybycie i zabawę w tym dniu. Słowa uznania i podziękowania za wsparcie organizacji imprezy dla wszystkich współorganizatorów !!!
 
 
fot. Powiat Limanowski / AstoSoft
 

 

Mikołajki 2016

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

15/02/2021 W związku z wprowadzeniem Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 11.02.2021r. (Dz. U. z 2021r. poz. 267) dotyczącego ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że od 13 lutego 2021r. Pływalnia Limanowska wznawia działalność. zobacz więcej
10/02/2021 Dzisiaj obchodzimy 10 urodziny jednego z głównych obiektów rekreacyjno-sportowych limanowszczyzny. Dokładnie 10 lutego 2011 roku pierwsi klienci skorzystali z atrakcji wodnych Pływalni Limanowskiej. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.