Kampania “Spędź wakacje w powiecie limanowskim”
Powiększ

Przed nami ostatnie tygodnie wakacji 2020. Z tej okazji Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego wspólnie z Powiatem Limanowskim przypomina o trwającej kampanii pn. Spędź wakacje w powiecie limanowskim.


W akcji biorą udział największe atrakcje turystyczne powiatu limanowskiego, które przystąpiły do kampanii oferując turystom z okazji wakacji atrakcyjne rabaty.

Zainaugurowana akcja promuje aktywne wakacje 2020 w Powiecie Limanowskim.

Powiat Limanowski jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Oprócz wspaniałej przyrody Beskidu Wyspowego i Gorców na turystów czekają setki kilometrów szlaków turystycznych w tym Główny Szlak Beskidu Wyspowego. W ostatnich latach dużo inwestujemy w nową infrastrukturę dla rowerzystów. Już niedługo powstanie 24 km nowych tras rowerowych. Gorąco zachęcam wszystkich turystów do spędzenia wakacji 2020 w powiecie limanowskim – informuje gospodarz Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga.

Chcemy promować wszystkie nasze atrakcje turystyczne pomagając w ten sposób branży turystycznej w tym trudnym dla nich okresie. Chcemy zaprezentować powiat limanowski jako miejsce w którym można znaleźć tak bardzo oczekiwaną w tym momencie ciszę, spokój, piękną przyrodę, wspaniałe produkty lokalne, gościnnych gospodarzy i niezapomniane atrakcje – mówi Agata Zięba Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego.

Pełna oferta obiektów biorących udział w akcji znajduje się na stronie Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego www.lotlimanowski.pl/wakacje-2020/

Oferta wszystkich atrakcji biorących udział w akcji będzie promowana zarówno w mediach społecznościowych jak również cała kampania będzie promowana na nośnikach zewnętrznych w Krakowie. Akcja trwać będzie przez cały okres wakacji – dodaje Ewa Filipiak Wiceprezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego.

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

15/01/2021 Obowiązujące aktualnie restrykcje zostały przedłużone od 18 stycznia i potrwają co najmniej do 31 stycznia. zobacz więcej
22/12/2020 Od dnia 24.12.2020 r. do 17.01.2021 r. Pływalnia Limanowska wraz z wszystkimi atrakcjami będzie nieczynna. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.