Pływalnia Limanowska wznawia działalność
Powiększ

Pływalnia Limanowska będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 22:00. W sobotę w godzinach od 9:00 do 17:00. W niedzielę obiekt zamknięty.


 

 

Szanowni Klienci

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16.10.2020r. (Dz. U. z 2020r. poz. 1829) wprowadzającym ograniczenia, nakazy i zakazy w obiektach basenowych, informujemy, że od dnia 21.10.2020r. (środa) działalność Pływalni Limanowskiej zostaje wznowiona w zakresie zajęć sportowych, tj.:

- zorganizowanej nauki pływania, grupowe wejścia organizowane przez stowarzyszenia, szkółki pływackie, MOS Limanowa,
- zorganizowanych zajęć szkolnych i studenckich,
- zorganizowanej nauki i doskonalenia pływania,
- zorganizowanych zajęć aqua aerobiku.

Pływalnia Limanowska będzie czynna:
- od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 22:00,
- w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00
- w niedzielę obiekt zamknięty.

Ze względu na możliwość prowadzenia tylko zorganizowanych zajęć pływackich, wyłączone z użycia zostają: jacuzzi SPA i zjeżdżalnia wodna. Sauna fińska (sucha), łaźnia parowa i grota solna również pozostają nieczynne.

Pozostałe atrakcje znajdujące się w budynku pływalni tj.: kręgielnia, squash, bilard, są dostępne dla Klientów w godzinach otwarcia obiektu.

Zajęcie zorganizowane będą odbywały się zgodnie z ustalonym harmonogramem rezerwacji torów i zawartymi umowami. Działalność Pływalni Limanowskiej zostaje zawieszona w zakresie pływania rekreacyjnego (indywidualnego).

Termin ważności karnetów zostanie przedłużony o czas zamknięcia obiektu dla tych klientów, którzy w związku z wprowadzonymi ograniczeniami nie mogą korzystać z pływalni.

Osoby nie stosujące się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych nie będą obsługiwane i nie mogą korzystać z obiektu pływalni. Przypominamy, że obowiązuje zmieniony regulamin korzystania z powyższych atrakcji. Apelujemy o zachowanie i przestrzeganie wszystkich zaleceń sanitarnych.

Za utrudnienia przepraszamy

.

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

19/03/2021 Pływalnia Limanowska zamknięta od 20 marca do odwołania. zobacz więcej
02/03/2021 KOMUNIKAT O JAKOŚCI WODY BASENOWEJ na Pływalni Limanowskiej zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.