Zmiana godzin otwarcia Pływalni Limanowskiej.
Powiększ

Od poniedziałku 23 listopada zmiana godzin otwarcia Pływalni Limanowskiej.


 Szanowni Państwo

Informujemy, że od dnia 23.11.2020 r. (poniedziałek) do odwołania następuje zmiana godzin otwarcia Pływalni Limanowskiej.


Obiekt wraz z dostępnymi atrakcjami będzie czynny:

- od poniedziałku do piątku od 13:00 do 21:00

- w sobotę w godzinach od 9:00 do 17:00
 

- w niedzielę obiekt zamknięty

 

Nadal działamy według dotychczasowych zasad zgodnych z zapisami Rozporządzenia z 16 października br. m.in. ze względu na możliwość prowadzenia tylko zorganizowanych zajęć pływackich, wyłączone z użycia zostają: jacuzzi SPA i zjeżdżalnia wodna. Sauna fińska (sucha), łaźnia parowa i grota solna również pozostają nieczynne.

Więcej informacji w artykule:
http://www.plywalnia.limanowska.pl/aktualnosci,361.html 

Apelujemy o zachowanie i przestrzeganie wszystkich zaleceń sanitarnych.

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

04/05/2021 Pływalnia Limanowska wznawia częściowo działalność. zobacz więcej
29/04/2021 Dlatego wstępnie zaplanowaliśmy otwarcie części basenowej na dzień 4 maja. Basen będzie czynny od poniedziałku do piątku od 13.00 do 21.00 a w soboty od 9.00 do 17.00. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.