Pływalnia Limanowska ma już 10 lat!
Powiększ

Dzisiaj obchodzimy 10 urodziny jednego z głównych obiektów rekreacyjno-sportowych limanowszczyzny. Dokładnie 10 lutego 2011 roku pierwsi klienci skorzystali z atrakcji wodnych Pływalni Limanowskiej.


   Niestety ze względu na panującą pandemię, obchody jubileuszu 10-lecia obiektu zostaną przeniesione. 


    Na przestrzeni dekady działalności, pływalnię odwiedziło ponad półtora miliona klientów, którzy korzystali nie tylko z basenów, ale również z sauny, kręgielni, squasha, groty solnej, bilarda, kawiarni. 

- Pierwsza dekada pływalni już za nami. Chciałbym podkreślić, że dzięki wspólnemu finansowaniu tej inwestycji, Powiat Limanowski jako główny inwestor wraz z Miastem Limanowa rozpoczął w 2009 roku budowę tego wielofunkcyjnego obiektu – powiedział Mieczysław Uryga Starosta Limanowski - Dekada działalności, to miliony litrów wody i tysiące nowych pływaków, wiele spotkań i wydarzeń sportowo-rekreacyjnych. W tym jubileuszowym roku, chciałbym podziękować ówczesnemu Staroście Limanowskiemu Janowi Puchale i Burmistrzowi Miasta Limanowa Markowi Czeczótce oraz radnym powiatowym i miejskim za inicjatywę i przekazanie środków na realizację tej inwestycji. Panu Władysławowi Biedzie obecnemu Burmistrzowi Miasta Limanowa, za współpracę i decyzje, dzięki którym samorządy powiatu i miasta wspólnie ponoszą koszty utrzymania pływalni. Dziękuję obecnym i byłym pracownikom Pływalni Limanowskiej i Starostwa Powiatowego w Limanowej za pracę włożoną w prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Doceniam Państwa zaangażowanie i życzę, aby wykonywane obowiązki były źródłem uznania. Drodzy Klienci, to dzięki Wam i dla Was funkcjonujemy – Dziękuję. 


- 10 lat to już trochę historii. Ilość korzystających osób z tego obiektu jest odzwierciedleniem wielu potrzeb. Dzięki tej inwestycji mieszkańcy naszego regionu, a przede wszystkim dzieci i młodzież mogą uczyć się pływać w ramach zajęć szkolnych, czy szkółek i klubów pływackich. - powiedział Dawid Jasica Dyrektor Pływalni. - Dziękuję samorządowcom za wsparcie finansowe i administracyjne. Wszystkim pracownikom za dotychczasową współpracę. Dzięki tak zgranemu zespołowi zrealizowaliśmy i nadal będziemy realizować wiele zadań i celów na rzecz prawidłowego funkcjonowania obiektu. Przy tej okazji chciałbym podziękować także wszystkim byłym pracownikom pływalni z dyrektorem Januszem Ruchałą na czele. Pamiętamy i doceniamy Wasz wkład w rozwój tego obiektu. Tyle lat działania, to także współpraca z wieloma podmiotami samorządowymi, szkołami, firmami czy osobami prywatnymi – dziękujemy Państwu bardzo serdecznie. Drodzy klienci jak już wspomniał Starosta Limanowski, to dzięki Wam i dla Was pracujemy. Życzę sobie i każdemu z Was, aby czas pandemii ustąpił jak najszybciej i obyśmy mogli wrócić do normalnego funkcjonowania.

 

 

   Z uwagi na poluzowanie obostrzeń - od soboty 13 lutego otwieramy
się ponownie
. Zapraszamy Państwa od godziny 09:00,
oczywiście w obowiązującym reżimie sanitarnym.Pełną informację
dotyczącą otwarcia podamy jak najszybciej po opublikowaniu rozporządzenia.
Czekamy na ten dokument, bo musimy wiedzieć, czy będą limity,
jakie ograniczenia,czy klienci indywidualni mogą korzystać,
czy tylko zajęcia zorganizowane, itp. 

 

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

05/07/2021 Rabaty nawet do 50%. Promocyjne wejścia obowiązują zarówno na basen jak i na kręgle, bilard czy saunę. zobacz więcej
05/07/2021 Z części basenowej i w szatniach może przebywać w danym czasie do 95 osób. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.