Od 13 lutego Pływalnia Limanowska wznawia działalność.
Powiększ

W związku z wprowadzeniem Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 11.02.2021r. (Dz. U. z 2021r. poz. 267) dotyczącego ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że od 13 lutego 2021r. Pływalnia Limanowska wznawia działalność.


Zgodnie z zapisami zawartymi w tym Rozporządzeniu z części basenowej, sauny i groty solnej mogą korzystać wszyscy klienci.

Natomiast pozostałe atrakcje jak: kręgielnia, squash i bilard pozostają otwarte dla: zawodowców, stypendystów sportowych, zawodników biorących udział w rozgrywkach związkowych, itd. - zapis w par. 10 ust. 15 pkt 1-7.

Obiekt czynny jest 7 dni w tygodniu w godzinach:

Baseny
Pon. - Niedz. 9:00 - 21:00                   
Kasa wejściowa czynna do godz. 20:00

Sauny
Pon. - Niedz. 12:00 - 21:00

Kręgielnia
Pon. - Niedz.  9:00 - 22:00

Squash
Pon. - Niedz.  9:00 - 22:00

Sala bilardowa
Pon. - Niedz.  9:00 - 22:00

Grota solna
Pon. - Niedz.  9:00 - 22:00 

 

Jednocześnie informujemy, że termin ważności wszystkich karnetów klientów pływalni, został wydłużony automatycznie o 4-mce.

Liczymy, że wznowienie pracy naszej pływalni nie ograniczy się tylko do planowanych obecnie dwóch najbliższych tygodni oraz, że na pozostałe atrakcje będą mogli wchodzić wszyscy klienci.

Wybierając się na basen pamiętajcie o zasadach obowiązujących ze względu na pandemię koronawirusa. Osoby nie stosujące się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych nie będą obsługiwane i nie mogą korzystać z obiektu pływalni. Przypominamy, że obowiązuje zmieniony regulamin korzystania z powyższych atrakcji. Apelujemy o zachowanie i przestrzeganie wszystkich zaleceń sanitarnych.

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

05/07/2021 Rabaty nawet do 50%. Promocyjne wejścia obowiązują zarówno na basen jak i na kręgle, bilard czy saunę. zobacz więcej
05/07/2021 Z części basenowej i w szatniach może przebywać w danym czasie do 95 osób. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.