Nauka pływania

 

Szanowni Państwo

   Informujemy, że nauka pływania w ramach indywidualnych i grupowych zajęć tzw. "szkółek pływania" jest realizowana na Pływalni Limanowskiej przez firmy i podmioty zewnętrzne. Osoby zainteresowane udziałem ww. zajęciach prosimy o kontakt bezpośrednio z wybraną instytucją we własnym zakresie. Poniżej podajemy kontakt do firm i podmiotów, które podpisały umowę z Pływalnią Limanowską i realizują zajęcia nauki pływania w obiekcie pływalni.

                                                                                                            Pływalnia Limanowska

 

 

ALIGATOR Szkoła Pływania
Paweł Zagata

www.aligatorszkolaplywania.pl
TEL: 733 784 668


 

 

 

MM Delfin Szkoła Pływania
Michał Majka

www.mmdelfin.pl
TEL: 666 346 499

 

 


 

Klub Sportowy
"Limanowa-Swim"

www.limanowa-swim.pl
TEL: 504 733 668

 


FUN-SPORT
Joanna Sachadyń-Hładowczak

Nauka pływania dla szkół
TEL: 663 760 688


CS NADAR
Robert Lora

www.csnadar.pl
Tel. 504 733 668

 

 


 

 

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

19/03/2021 Pływalnia Limanowska zamknięta od 20 marca do odwołania. zobacz więcej
02/03/2021 KOMUNIKAT O JAKOŚCI WODY BASENOWEJ na Pływalni Limanowskiej zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.