Aktualności

Aktualności

Categories News

Pływalnia otwarta cały wrzesień

Szanowni Państwo

W tym roku NIE PLANUJEMY przerwy technologicznej. Od 1 września Pływalnia Limanowska wraz z wszystkimi atrakcjami jest otwarta i dostępna dla Klientów!

Z racji planowanych prac modernizacyjnych, zamknięcie obiektu przesunie się w czasie. Na dzień dzisiejszy, przez najbliższych kilka miesięcy obiekt pływalni wraz atrakcjami jest dostępny do Państwa dyspozycji. Obecnie trwają prace projektowe, przygotowanie dokumentów.

Przypominamy, że zakres prac obejmować będzie w dużej mierze optymalizację energetyczną obiektu, remont strefy dziecięcej i relaksu na hali basenowej oraz strefy saun. W momencie kiedy przystąpimy do realizacji prac na basenie i wokół niego to w pierwszej fazie odbywać się one będą przy normalnym funkcjonowaniu obiektu. W tym czasie klienci będą mogli korzystać z większości atrakcji. Niektóre prace będą wymagały krótkiego wyłączenia.
Przewidziane jest również całkowite zamknięcie obiektu, które nastąpi w okolicach połowy przyszłego roku. O tym będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy

Categories News

Modernizacja obiektu krytej pływalni w Limanowej

8 maja Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Wicestarosta Agata Zięba w obecności Dyrektora Pływalni Limanowskiej Dawida Jasicy podpisali umowy

na realizację zadania związanego z modernizacją obiektu krytej pływali w Limanowej. Modernizacja Pływalni będzie realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”

ze środków pozyskanych przez samorząd w ramach funduszu Polski Ład.

 

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie:

Modernizacja obiektu krytej pływalni w Limanowej