Zwiększamy obłożenie na Pływalni

Categories Blog

Zwiększamy obłożenie na Pływalni

Z części basenowej i w szatniach może przebywać w danym czasie do 95 osób.

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Rady Ministrów limit osób mogących korzystać z części basenowej Pływalni Limanowskiej został zwiększony do 75% obłożenia. Oznacza to, że w części basenowej i w szatniach może przebywać w danym czasie do 95 osób.

W związku ze zwiększeniem limitu osób, zapraszamy wszystkich klientów w tym także tych indywidualnych do korzystania z basenów od pon. do pt. w godz. od 10:00 do 22:00, a w sob., niedz. i święta w godz. od 9:00 do 21:00.

Jednocześnie przypominamy, że w godzinach popołudniowych w tygodniu (od 16.00 do 19.00) oraz dopołudniowych w soboty, odbywają się zajęcia szkółek pływackich i mogą wystąpić utrudnienia z wejściem. W tym czasie dla klientów indywidualnych dostępny będzie jeden tor na basenie sportowym. Przed zamiarem skorzystania z basenów, szczególnie w w/w godzinach zachęcamy do kontaktu za kasą pływalni 18 3370 118 wew. 23 lub sprawdzenie obłożenia na stronie pływalni www.plywalnia.limanowska.pl w zakładce TERMINARZ.

Informujemy również, że osoby w pełni zaszczepione nie wliczają się do limitu 75% obłożenia. Jeżeli jest ktoś w pełni zaszczepiony, otrzymuje możliwość wejścia do obiektu niezależnie od osiągniętego już limitu – 95 osób.

Serdecznie zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *