Basen będzie czynny od 4 maja

Categories Blog

Basen będzie czynny od 4 maja

Dlatego wstępnie zaplanowaliśmy otwarcie części basenowej na dzień 4 maja. Basen będzie czynny od poniedziałku do piątku od 13.00 do 21.00 a w soboty od 9.00 do 17.00.

Szanowni Państwo

Z informacji przekazanych przez Ministra Zdrowia podczas wczorajszej konferencji wynika, że od 1 maja zostaną dopuszczone zajęcia zorganizowane dla dzieci i młodzieży w obiektach zamkniętych, w tym również na pływalniach.

Dlatego wstępnie zaplanowaliśmy otwarcie części basenowej na dzień 4 maja. Basen będzie czynny od poniedziałku do piątku od 13.00 do 21.00 a w soboty od 9.00 do 17.00.  Obiekt będzie otwarty tylko dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży, tylko i wyłącznie z 50% obłożeniem (65 osób na godzinę). Będziemy wpuszczać m.in. grupy szkolne, szkółki pływania i grupy MOS. Ze względu na ograniczoną ilość osób mogących korzystać z pływalni, każde wejście grupy będzie trzeba uzgodnić z pływalnią.

O dostępności pozostałych atrakcji i pełnym regulaminie korzystania z obiektu od 4.05, będziemy informować po ukazaniu się rozporządzenia Rady Ministrów.

Pod koniec maja nastąpi otwarcie pływalni dla wszystkich amatorów sportów wodnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *